top of page

Najnowszy przewodnik:

 

Toruń - miasto magiczne

Toruń to niezwykłe miasto które przyciąga turystów z całego świata. ​Miasto niezliczonych festiwali, wspaniale zachowanych średniowiecznych zabytków, aromatycznych pierników i miejsce urodzin astronoma Mikołaja Kopernika.

 

​​

adres www:

torun.tucoo.pl

Przewodniki

 

 

Przewodniki turystyczne to takie polskie miasta jak gotycki Toruń czy uzdrowiskowy Ciechocinek, zagraniczne to Bułgaria, największa grecka wyspa Kreta, czy młoda stacja narciarka Valfrejus w Alpach francuskich. Z czasem będą przybywać kolejne przewodniki po urokliwych zakątkach naszego świata. 

ATTORNEYS AT LAW

Toruń

Ciechocinek

Kreta

Bułgaria

ValfrejusTurcja

 

 

Nasz cel

 

Poniższa witryna powstała po to aby zebrać i zaprezentować Państwu internetowe przewodniki po miastach Polski oraz turystycznych atrakcjach zagranicznych. Przewodniki tworzone przez nasz zespół to zbiór informacji i zdjęć jakie udało się zebrać w czasie pobytu w krajach i miastach. Przewodniki tworzone są całkowicie przez amatorów lecz zawsze z pasją.

Przewodniki turystyczne

Ostatnio dodane

24-09-2012

Oferta turystyczna Torunia jest ogromna. W ciągu dnia oglądamy wspaniale toruńskie zabytki, odwiedzamy muzea, uczestniczymy w niezwykłym seansie w toruńskim planetarium. Z pewnością uda nam się wziąć udział w jednym z tak wielu festiwali organizowanych właśnie w Toruniu. Delektujemy się korzennym aromatem wypiekanych w Toruniu pierników.

 

24-09-2012

Tężnie solankowe w Ciechocinku wpływają na niezwykły mikroklimat tego miasta uzdrowiskowego. To dzięki źródłom solankowym do miasta przyjeżdża wielu kuracjuszy z całego kraju żeby właśnie w Ciechocinku podleczyć swoje zdrowie.

Liczne sanatoria, domy uzdrowiskowe, szpitale oraz pensjonaty oferują wszytko co potrzebne jest by wypocząć i nabrać nowych sił.

Tytuł. Kliknij na mnie dwukrotnie.

Przewodniki Turystyczne

bottom of page