top of page

Przewodniki turystyczne po niezwykłych zakątkach świata 

Prezentujemy Państwu wykaz ciekawych stron internetowych, których tematyką są prezentacje ciekawych miejsc na świecie. Przewodniki zawierają autorskie treści, które powstały w wyniku zauroczenia się tymi niezwykłymi miejscami.

Bułgaria

 

Bułgaria, niegdyś wakacyjny hit PRL-u, potem zapomniana na nowo wraca do łasku turystów z Polski.

Złote Piaski i Słoneczny Brzeg to dwa kierunki turystyczne na letnie wakacje. Świetne hotele, przepiękne plaże i pewna pogoda przyciągają nas w tamten kierunek świata.W Bułgarii zawsze możemy liczyć na mnóstwo atrakcji turystycznych. W śród nich Jeep Safari, czyli ciekawa wyprawa po bezdrożach, małych miasteczkach i wsiach Bułgarii, dzięki której zobaczymy prawdziwe życie mieszkańców.Bułgaria to także historia, antyczne miasta i urokliwe porty morskie. Zabytki spotykamy na każdym kroku. Nessebar czy Warna to miasta warte odwiedzenia.Biura podroży oferują wypoczynek nad Morzem Czarnym w Bułgarii. Oferty Bułgaria Last Minut cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. Może właśnie tym razem Państwo z niej skorzystają? Może nasz przewodnik po Bułgarii pomoże podjąć właściwą decyzję?

Toruń
Ciechocinek

Kreta

 

Akcje promocyjne prowadzone przez biura podroży pod hasłem Kreta Last Minute zawsze przyprawiają nas o dreszczyk emocji. Zastanawiamy się czy warto odwiedzić tą królową greckich wysp. Kreta to przepiękne ciepłe morze i góry. To smak oliwki i owoców morza. To zapach przypraw. To zetkniecie historii i tradycji z nowoczesnością i współczesnością. To piękne widoki i gwarancja pogody.Wakacje spędzone na Krecie na pewno na długo zapodaną w pamięci. Odwiedzając jej główne atrakcje takie jak miasta Chania, Rethymno, Hersonissos czy Heraklion, a także przepiękna Laguna Balos, Elefonissi, czy niezwykły wąwóz SamariaWycieczki po Krecie to wspaniałe aktywne uzupełnienie leniwego wypoczynku na plażach Krety.Z Krety blisko jest na wyspę Santorini. To właśnie widoczki z Santorini trafiają najczęściej na pocztówki z Grecji. Kuchnia grecka serwowana na Krecie to raj dla naszego podniebienia. Warto spróbować potraw serwowanych w lokalnych tawernach.

Valfrejus

Turcja

 

Turcja - kraj położony na dwóch kontynentach. Turystów ceniących sobie wypoczynek nad ciepłym morzem i piaszczystej plaży przyciąga Riwiera Turecka oraz Turcja Egejska. Oferta  Turcja Last Minute i do tego All Inclusive oferowana przez większość renomowanych biur podróży wiąże się zawsze z wysokim standardem hotelowym co przyciąga turystów z całego świata. Turcja to kraj bogaty w atrakcje turystyczne. Naturalne piękno przyrody można podziwiać w wielu regionach kraju. Dzięki polskim i polsko-tureckim lokalnym biurom podróży mającym swoje siedziby w większych miastach, możemy zwiedzić najatrakcyjniejsze zakątki Turcji.bottom of page